-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Точка бездротового доступу
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-013118-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
240 337.50
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
11
год
09
хв
14
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
83fb41493b3e4712a544e59cf3b03131
Внутрішній номер закупівлі:
30246292
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-013118-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА ЦИФРОВИХ РІШЕНЬ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37551044
-
Адреса:
65026, Україна, Одеська область, Одеса, ДУМСЬКА ПЛОЩА, БУДИНОК 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сиваш Андрій Сергійович 380487221026 press2@omr.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32420000-3 Мережеве обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
240 337.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 20:50 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 20:50 - 08.09.2026 10:00
Період оскарження:
31.08.2026 20:50 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 13:56
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴240 337.50 Точка бездротового доступу