-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Точка бездротового доступу
Оголошено тендер
288 405.00
UAH
Номер:
ef4a0282da8040959bc852be4659cd4b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-25-010306-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА ЦИФРОВИХ РІШЕНЬ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37551044
-
Адреса:
65026, Україна, Одеська область, Одеса, ДУМСЬКА ПЛОЩА, БУДИНОК 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА ЦИФРОВИХ РІШЕНЬ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37551044
-
Адреса:
65026, Україна, Одеська область, Одеса, ДУМСЬКА ПЛОЩА, БУДИНОК 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
288 405.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Точка бездротового доступу
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
32420000-3 Мережеве обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
25.08.2026 14:29
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписБюджет Одеської міської територіальної громади
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7330 - Підготовка та реалізація публічних інвестиційних проектів / програм публічних інвестицій за рахунок коштів місцевого бюджету в інших секторах економічної діяльності
Адміністративно-територіальна класифікаціяПриморський
Сума288 405.00 UAH
Проєкт DREAM
ID проєкту DREAM:
DREAM-UA-300326-20EA457A
Назва проєкту:
Розвиток, модернізація та технічне обслуговування цифрових рішень у сфері телекомунікації та зв'язку
Посилання на проєкт:
https://dream.gov.ua/ua/pip/DREAM-UA-300326-20EA457A