• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з організації кава-паузи для учасників заходу для освітян «День позашкілля»

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 09:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 09:00)

36 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
08
дн
07
год
32
хв
50
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: f04c5e3e5cde4a249df96d3ab70fa869
Внутрішній номер закупівлі: 30246247
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-013075-a   
Замовник: Національний центр "Мала академія наук України"
Контактна особа: Волошин Мар'яна Володимирівна +380939954164 m.voloshyn@man.gov.ua http://man.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 36 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 20:37 - 06.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 20:37 - 09.09.2026 09:00
Період оскарження: 31.08.2026 20:37 - 06.09.2026 00:00
Аукціон: з 10.09.2026 11:09

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴36 000.00 Послуги з організації кава-паузи для учасників заходу для освітян «День позашкілля»