• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з організації кава-паузи для учасників заходу для освітян «День позашкілля»

Оголошено тендер

43 200.00 UAH
Номер: 70ca8b4f511a4055abc7a4b9af1a53f7
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-015508-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Національний центр "Мала академія наук України"
Замовник: Національний центр "Мала академія наук України"
Очікувана вартість: 43 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з організації кава-паузи для учасників заходу для освітян «День позашкілля»
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ: 2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування: 31.08.2026 20:30

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2201120 - Забезпечення діяльності Національного центру «Мала академія наук України», Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, заходи з позашкільної роботи, проведення всеукраїнських та міжнародних олімпіад у сфері освіти
Сума43 200.00 UAH