-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ноутбуки (30213100-6 – Портативні компютери)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-013038-a
дана закупівля проводиться у відповідності до особливостей, які визначені постановою КМУ від 12.10.2022 року №1178
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 01:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 01:00)
2 733 500.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
02
год
25
хв
20
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
fa86f7f2272b4338987c34724f445774
Внутрішній номер закупівлі:
30246212
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-013038-a
Замовник:
ГАДЯЦЬКИЙ ПРОФІЛЬНИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ Т.Г. ШЕВЧЕНКА ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04590636
-
Адреса:
37300, Україна, Полтавська область, м. Гадяч, вул. Шевченка, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Сосницька +380535431191, +380500372395, +380997777839 buh_internat@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 733 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 20:25 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 20:25 - 08.09.2026 01:00
Період оскарження:
31.08.2026 20:25 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 11:49
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 733 500.00 Ноутбуки (30213100-6 – Портативні комп'ютери)