-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ноутбуки (30213100-6 – Портативні компютери)
Оголошено тендер
3 280 200.00
UAH
Номер:
8503b23fdf63498f8ebef1ca37a516ac
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-015425-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ГАДЯЦЬКИЙ ПРОФІЛЬНИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ Т.Г. ШЕВЧЕНКА ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04590636
-
Адреса:
37300, Україна, Полтавська область, м. Гадяч, вул. Шевченка, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ГАДЯЦЬКИЙ ПРОФІЛЬНИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ Т.Г. ШЕВЧЕНКА ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04590636
-
Адреса:
37300, Україна, Полтавська область, м. Гадяч, вул. Шевченка, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 280 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Ноутбуки (30213100-6 – Портативні компютери)
Примітки:
дана закупівля проводиться у відповідності до особливостей, які визначені постановою КМУ від 12.10.2022 року №1178
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
31.08.2026 20:04
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Ноутбуки (30213100-6 – Портативні компютери)
Кількість
70 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1183 - Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа»
Адміністративно-територіальна класифікаціяГадяч
Сума3 280 200.00 UAH