• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування службового автомобіля

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)

124 668.94 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
17
год
21
хв
48
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 62d2ab4646fb4437b5892d7204e8c188
Внутрішній номер закупівлі: 30246154
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-012978-a   
Замовник: Головне управління Національної поліції в Рівненській області
Контактна особа: Микола Мінько +380362679541 uomykolaminko@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 124 668.94 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 20:07 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 20:07 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 20:07 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 14:28

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴124 668.94 Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування службового автомобіля