-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування службового автомобіля
Оголошено тендер
149 602.73
UAH
Номер:
d0463a8bff6b492abb01b12191e305ab
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-015366-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Національної поліції в Рівненській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108761
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, місто Рівне, ВУЛИЦЯ ХВИЛЬОВОГО, будинок 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Рівненській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108761
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, місто Рівне, ВУЛИЦЯ ХВИЛЬОВОГО, будинок 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
149 602.73 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування службового автомобіля
Примітки:
Зміни до річного плану 2026 (відповідний код-50112000-3)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.08.2026 19:50
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:9800 - Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів
Адміністративно-територіальна класифікаціяРівненська
Сума149 602.73 UAH