-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015-45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи «Поточний ремонт покрівлі та службових приміщень будівлі літери «В» Подільського УП ГУНП у м. Києві за адресою вул. Хорива 20, м. Київ»
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-012977-a
Поточний ремонт покрівлі та службових приміщень будівлі літери «В» Подільського УП ГУНП у м. Києві за адресою вул. Хорива 20, м. Київ
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
2 085 407.50
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
13
год
57
хв
57
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
1d8e9747abe44a3f85a219fc60ea441f
Внутрішній номер закупівлі:
30246152
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-012977-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції у місті Києві
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108583
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, 01601, м. Київ, вул. Володимирська, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Федорищев Артем Юрійович +380442719516 104urz@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 085 407.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 20:10 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 20:10 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 20:10 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 13:47
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 085 407.50 Поточний ремонт покрівлі та службових приміщень будівлі літери «В» Подільського УП ГУНП у м. Києві за адресою вул. Хорива 20, м. Київ