-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015-45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи «Поточний ремонт покрівлі та службових приміщень будівлі літери «В» Подільського УП ГУНП у м. Києві за адресою вул. Хорива 20, м. Київ»
Оголошено тендер
2 502 489.00
UAH
Номер:
d17d3ccba3ff44faa490410a9648798b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-015278-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Національної поліції у місті Києві
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108583
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, 01601, м. Київ, вул. Володимирська, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Головне управління Національної поліції у місті Києві
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108583
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, 01601, м. Київ, вул. Володимирська, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 502 489.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015-45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи «Поточний ремонт покрівлі та службових приміщень будівлі літери «В» Подільського УП ГУНП у м. Києві за адресою вул. Хорива 20, м. Київ»
Примітки:
Поточний ремонт покрівлі та службових приміщень будівлі літери «В» Подільського УП ГУНП у м. Києві за адресою вул. Хорива 20, м. Київ
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.08.2026 19:32
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт покрівлі та службових приміщень будівлі літери «В» Подільського УП ГУНП у м. Києві за адресою вул. Хорива 20, м. Київ
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1007020 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Національної поліції України
Сума2 502 489.00 UAH