• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Розробка проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт покрівлі будівлі спортивного комплексу (літера Б4-3 згідно технічного паспорту) аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області за адресою: м. Миколаїв, вул. Привільна, 136 Б

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 13 днів (до 15.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 13 днів (до 15.09.26 00:00)

84 466.67 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
13
дн
19
год
19
хв
20
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: bbf93ba8f73e453d8281abe9c25ab92a
Внутрішній номер закупівлі: 30246134
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-012963-a   
Замовник: АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Олександр Бондаренко +380677149415 dog.arzsp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 84 466.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 20:03 - 12.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 20:03 - 15.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 20:03 - 12.09.2026 00:00
Аукціон: з 15.09.2026 12:20

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴84 466.67 Розробка проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт покрівлі будівлі спортивного комплексу (літера Б4-3 згідно технічного паспорту) аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області за адресою: м. Миколаїв, вул. Привільна, 136 Б