• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Розробка проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт покрівлі будівлі спортивного комплексу (літера Б4-3 згідно технічного паспорту) аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області за адресою: м. Миколаїв, вул. Привільна, 136 Б

Оголошено тендер

101 360.00 UAH
Номер: 0f4efa5d53b54f2b9b4b6aa6ac845dba
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-015360-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Замовник: АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 101 360.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Розробка проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт покрівлі будівлі спортивного комплексу (літера Б4-3 згідно технічного паспорту) аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області за адресою: м. Миколаїв, вул. Привільна, 136 Б
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектування
КЕКВ: 3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування: 31.08.2026 19:49

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума101 360.00 UAH