-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Лабораторні послуги для проведення скринінгів здоров’я осіб віком від 40 років
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-012955-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
3 555 583.33
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
23
год
31
хв
25
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
f6232ef63cb14496bcc7d77333313cc9
Внутрішній номер закупівлі:
30246132
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-012955-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Міська поліклініка № 22" Харківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
34017621
-
Адреса:
61004, Україна, Харківська область, Харків, вулиця Москалівська будинок 59
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лаврик Любов Олексіївна 380504408202 knpmp22@ukr.net https://22pol.city.kh.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
3 555 583.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 20:05 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 20:05 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 20:05 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 12:39
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 555 583.33 Лабораторні послуги для проведення скринінгів здоров’я осіб віком від 40 років