-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лабораторні послуги для проведення скринінгів здоров’я осіб віком від 40 років
Оголошено тендер
3 555 583.33
UAH
Номер:
a778dbe160f8465eb12fa44ca4403b07
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-015286-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Міська поліклініка № 22" Харківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
34017621
-
Адреса:
61004, Україна, Харківська область, Харків, вулиця Москалівська будинок 59
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Міська поліклініка № 22" Харківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
34017621
-
Адреса:
61004, Україна, Харківська область, Харків, вулиця Москалівська будинок 59
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 555 583.33 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Лабораторні послуги для проведення скринінгів здоров’я осіб віком від 40 років
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
31.08.2026 19:34
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти Національної служби здоров'я України
Сума3 555 583.33 UAH