-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код за ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація (Капітальний ремонт (заміна) лікарняного ліфта №2 на п’ять зупинок з верхнім машинним відділенням ДУ "ТМО МВС України по Волинській області" на вул. Державності, 114Б в м. Луцьку, Волинської області)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-012917-a
У складі робіт передбачено набуття у власність локалізованого товару: Лiфт пасажирський для медичних закладів г/п 630кг, 1м/с (1 шт.), код ДК 021:2015: 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання, код УКТ ЗЕД: 8428 10 20 00 «Ліфти та скіпові підіймачі: з електричним керуванням». Закупівля здійснюється з урахуванням пункту 6-1 розділу X Закону України "Про публічні закупівлі"»
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 00:00)
3 015 546.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
00
год
32
хв
12
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
1ac832abc3214b9b87d860e549e9efa5
Внутрішній номер закупівлі:
30246108
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-012917-a
Замовник:
Державна установа "Територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України по Волинській області"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08734463
-
Адреса:
43001, Україна, Волинська область, Луцьк, вул. Державності 114Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександр Шкльода +380500769168 du.tmo.volyn@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
3 015 546.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 19:56 - 12.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 19:56 - 15.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 19:56 - 12.09.2026 00:00
Аукціон:
з 15.09.2026 13:06
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 015 546.00 Код за ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація (Капітальний ремонт (заміна) лікарняного ліфта №2 на п’ять зупинок з верхнім машинним відділенням ДУ "ТМО МВС України по Волинській області" на вул. Державності, 114Б в м. Луцьку, Волинської області)