-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт і реставрація (Капітальний ремонт (заміна) лікарняного ліфта №2 на п’ять зупинок з верхнім машинним відділенням ДУ "ТМО МВС України по Волинській області" на вул. Державності, 114Б в м. Луцьку, Волинської області)
Оголошено тендер
3 618 655.20
UAH
Номер:
ecc209bcc8cb4dc4b0140de836273e66
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-002620-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державна установа "Територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України по Волинській області"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08734463
-
Адреса:
43001, Україна, Волинська область, Луцьк, вул. Державності 114Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державна установа "Територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України по Волинській області"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08734463
-
Адреса:
43001, Україна, Волинська область, Луцьк, вул. Державності 114Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 618 655.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт і реставрація (Капітальний ремонт (заміна) лікарняного ліфта №2 на п’ять зупинок з верхнім машинним відділенням ДУ "ТМО МВС України по Волинській області" на вул. Державності, 114Б в м. Луцьку, Волинської області)
Примітки:
У складі робіт передбачено набуття у власність локалізованого товару: Лiфт пасажирський для медичних закладів г/п 630кг, 1м/с (1 шт.), код ДК 021:2015: 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання, код УКТ ЗЕД: 8428 10 20 00 «Ліфти та скіпові підіймачі: з електричним керуванням». Закупівля здійснюється з урахуванням пункту 6-1 розділу X Закону України "Про публічні закупівлі"»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
31.08.2026 10:37
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Лiфт пасажирський для медичних закладів г/п 630кг, 1м/с
×
-
УКТ ЗЕД:
8428102000 -- з електричним керуванням
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківKПK-2027:1001050 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Міністерства внутрішніх справ України, підготовка кадрів закладами вищої освіти із специфічними умовами навчання
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума705 885.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:9800 - Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛуцьк
Сума2 912 770.20 UAH