-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Вилки та розетки (Лот 1 – Вилки переносні (НР ТЕЦ); Лот 2 – Розетки та вилки переносні (НЯ ТЕЦ))
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-012842-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 10:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 10:00)
48 338.99
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
09
дн
11
год
11
хв
15
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
a5a0efdbfbbb455a8a4f9e068bb1ce0a
Внутрішній номер закупівлі:
30246055
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-012842-a
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399765
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, Шевченківський район, вулиця Шолуденка, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Альона Насадюк +380671621506 a.kozhyna@naftogazteplo.com.ua http://www.naftogazteplo.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31220000-4 Елементи електричних схемАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
48 338.99 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 19:45 - 07.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 19:45 - 10.09.2026 10:00
Період оскарження:
31.08.2026 19:45 - 07.09.2026 00:00
Аукціон:
з 11.09.2026 11:18
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴14 554.32 Лот 1 – Вилки переносні (НР ТЕЦ)
- Лот №2 ₴33 784.67 Лот 2 – Розетки та вилки переносні (НЯ ТЕЦ)