-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вилки та розетки (Лот 1 – Вилки переносні (НР ТЕЦ); Лот 2 – Розетки та вилки переносні (НЯ ТЕЦ))
Оголошено тендер
58 006.79
UAH
Номер:
3f7fcee961594a9ab0c55b62cdb2d5b3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-015311-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399765
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, Шевченківський район, вулиця Шолуденка, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399765
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, Шевченківський район, вулиця Шолуденка, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
58 006.79 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вилки та розетки (Лот 1 – Вилки переносні (НР ТЕЦ); Лот 2 – Розетки та вилки переносні (НЯ ТЕЦ))
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
31220000-4 Елементи електричних схем
Дата опублікування:
31.08.2026 19:39
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума58 006.79 UAH