• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з поточного ремонту адміністративної будівлі батальйону патрульної поліції в селі Чайки управління патрульної поліції в Київській області Департаменту патрульної поліції за адресою: вул. Валерія Лобановського, 3 2- А, с. Чайки

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 11 днів (до 13.09.26 00:01)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 11 днів (до 13.09.26 00:01)

250 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
11
дн
18
год
46
хв
05
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 8a929acef9694e6aa72ad170622e96ea
Внутрішній номер закупівлі: 30246035
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-012815-a   
Замовник: Департамент патрульної поліції
Контактна особа: Євген Сорочинський +380676391456 e.sorochynsky@patrol.police.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 250 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 19:40 - 10.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 19:40 - 13.09.2026 00:01
Період оскарження: 31.08.2026 19:40 - 10.09.2026 00:00
Аукціон: з 14.09.2026 14:07

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴250 000.00 Послуги з поточного ремонту адміністративної будівлі батальйону патрульної поліції в селі Чайки управління патрульної поліції в Київській області Департаменту патрульної поліції за адресою: вул. Валерія Лобановського, 3 2- А, с. Чайки