-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту адміністративної будівлі батальйону патрульної поліції в селі Чайки управління патрульної поліції в Київській області Департаменту патрульної поліції за адресою: вул. Валерія Лобановського, 3 2- А, с. Чайки
Оголошено тендер
300 000.00
UAH
Номер:
a5e13f1eb9b84c39b99192baee4791ec
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-015275-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Департамент патрульної поліції
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108646
-
Адреса:
03048, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ФЕДОРА ЕРНСТА, будинок 3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Департамент патрульної поліції
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108646
-
Адреса:
03048, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ФЕДОРА ЕРНСТА, будинок 3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з поточного ремонту адміністративної будівлі батальйону патрульної поліції в селі Чайки управління патрульної поліції в Київській області Департаменту патрульної поліції за адресою: вул. Валерія Лобановського, 3 2- А, с. Чайки
Примітки:
для УПП в Київській області
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
НК 018:2023:
1220 Офісні будівлі
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.08.2026 19:31
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1007020 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Національної поліції України
Сума300 000.00 UAH