• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Код ДК 021:2015: 33140000-3 — Медичні матеріали

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)

302 149.50 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
00
год
12
хв
23
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: d52c26b4e9a5428d8290be8489e78ebb
Внутрішній номер закупівлі: 30246025
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-012801-a   
Замовник: Комунальне підприємство «Полтавський обласний клінічний онкологічний диспансер Полтавської обласної ради»
Контактна особа: Наталія Миколаївна Кольба +380532609579, +380532609579 pokod.tender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 302 149.50 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 19:38 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 19:38 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 19:38 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 11:10

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴302 149.50 Код ДК 021:2015: 33140000-3 — Медичні матеріали