-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 33140000-3 — Медичні матеріали
Оголошено тендер
323 300.00
UAH
Номер:
ec6fc9c1a19b428bbfeb8a361d942c6f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-015245-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство «Полтавський обласний клінічний онкологічний диспансер Полтавської обласної ради»
×
-
Код ЄДРПОУ:
02008951
-
Адреса:
36011, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Миколи Дмитрієва, 7а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство «Полтавський обласний клінічний онкологічний диспансер Полтавської обласної ради»
×
-
Код ЄДРПОУ:
02008951
-
Адреса:
36011, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Миколи Дмитрієва, 7а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
323 300.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код ДК 021:2015: 33140000-3 — Медичні матеріали
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріали
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
31.08.2026 19:25
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти НСЗУ
Сума323 300.00 UAH