• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Автоматичні вимикачі ДК021:2015 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл

Джерело фінансування закупівлі: власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 18.09.26 12:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 18.09.26 12:00)

79 500.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
17
дн
11
год
31
хв
43
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 5f05f22062834e2096369cb7fb710919
Внутрішній номер закупівлі: 30245984
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-012753-a   
Замовник: РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ОДЕСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Контактна особа: Грузіна Ірина Вячеславівна 380487272904 nxdog@odz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 79 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 19:30 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 19:30 - 18.09.2026 12:00
Період оскарження: 31.08.2026 19:30 - 15.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 14:27

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴79 500.00 Автоматичні вимикачі