• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Автоматичні вимикачі ДК021:2015 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл

Оголошено тендер

95 400.00 UAH
Номер: b44c54f51d5a4266ba4c6002e386d0b2
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-015193-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ОДЕСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Замовник: РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ОДЕСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Очікувана вартість: 95 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Автоматичні вимикачі ДК021:2015 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Дата опублікування: 31.08.2026 19:15

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума95 400.00 UAH