• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Верхолазне спорядження

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)

436 176.67 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
01
год
36
хв
08
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 3b2114b7984245dd9dd9e5def7517f98
Внутрішній номер закупівлі: 30245929
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-012691-a   
Замовник: АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Едуард Полюхович +380962737370 poliukhovich2000@gmail.com http://lviv.dsns.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 436 176.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 19:19 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 19:19 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 19:19 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 11:58

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴436 176.67 Верхолазне спорядження