-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Верхолазне спорядження
Оголошено тендер
523 412.00
UAH
Номер:
24514326e96e4b479f718f2bf4911b43
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-015194-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08588837
-
Адреса:
79037, Україна, Львівська область, м. Львів, вул. Земельна, буд. 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08588837
-
Адреса:
79037, Україна, Львівська область, м. Львів, вул. Земельна, буд. 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
523 412.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Верхолазне спорядження
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
31.08.2026 19:15
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Пояс лямковий комбінований UP SKY ПЛК Альпіна AVENTA AL (або еквівалент)
Кількість
8 штука
Період постачання
(не задано)
Строп з плетеного шнура подвійний з регулятором довжини CLAW 50х100см або еквівалент
Кількість
10 штука
Період постачання
(не задано)
Спусковий пристрій UP SKY KAMO або еквівалент
Кількість
14 штука
Період постачання
(не задано)
Грудний затискач UP SKY ERYON або еквівалент
Кількість
10 штука
Період постачання
(не задано)
Карабін овальний UP SKY OVAL-S 25кН або еквівалент
Кількість
85 штука
Період постачання
(не задано)
Карабін овальний алюмінієвий UP SKY OVAL-S TWL 25кН або еквівалент
Кількість
85 штука
Період постачання
(не задано)
Строп стрічковий подвійний з амортизатором UP SKY АСЕ33/Argo (еластичний) або еквівалент
Кількість
10 штука
Період постачання
(не задано)
Каска для верхолазних робіт Uvex Pronamic Alpine або еквівалент
Кількість
30 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКошти загального фонду
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума523 412.00 UAH