-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Скасування закупівлі
Металопрокат сталевий (смуга сталева гарячекатана, швелер сталевий та труби сталеві профільні) код ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-012683-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
215 308.01
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
21
год
58
хв
56
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
9d2670fbfa12482888ae5314378a6b94
Внутрішній номер закупівлі:
30245925
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-012683-a
Замовник:
1 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38244006
-
Адреса:
79053, Україна, Львівська область, м. Львів, м. Львів, вул. Володимира Великого, 56
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Лоскутова +380636224100 vpktadz@gmail.com http://lv.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
215 308.01 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 19:19 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 19:19 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 19:19 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 11:17
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
97052a0c82ab4ac5b24298b4fdfdd615
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
під час проведення закупівлі встановлено, що при формуванні річного плану закупівель та визначенні очікуваної вартості предмета закупівлі не було враховано податок на додану вартість (ПДВ), у зв’язку з чим очікувана вартість закупівлі, зазначена в річному плані та оголошенні про проведення відкритих торгів, не відповідає фактичній очікуваній вартості предмета закупівлі з урахуванням ПДВ.
Враховуючи, що після оприлюднення оголошення про проведення відкритих торгів усунення зазначеної невідповідності шляхом внесення змін до очікуваної вартості оголошеної закупівлі технічно неможливе, наявна необхідність у відміні відкритих торгів та повторному проведенні закупівлі після внесення відповідних змін до річного плану закупівель.
На підставі підпункту 2 пункту 50 Особливостей, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178, відмінити відкриті торги у зв’язку з неможливістю усунення порушень, що виникли внаслідок неврахування ПДВ при визначенні та оприлюдненні очікуваної вартості закупівлі.
Період оскарження:
31.08.2026 19:44 - 11.09.2026 00:00
Дата опублікування:
31.08.2026 19:44
Статус:
Період оскарження
- Лот №1 ₴215 308.01 Металопрокат сталевий (смуга сталева гарячекатана, швелер сталевий та труби сталеві профільні)