-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Металопрокат сталевий (смуга сталева гарячекатана, швелер сталевий та труби сталеві профільні) код ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі
Оголошено тендер
215 308.01
UAH
Номер:
b51c1d721a8a4b02a3641c3bd8227047
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-014900-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
1 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38244006
-
Адреса:
79053, Україна, Львівська область, м. Львів, м. Львів, вул. Володимира Великого, 56
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
1 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38244006
-
Адреса:
79053, Україна, Львівська область, м. Львів, м. Львів, вул. Володимира Великого, 56
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
215 308.01 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Металопрокат сталевий (смуга сталева гарячекатана, швелер сталевий та труби сталеві профільні) код ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
31.08.2026 18:38
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Смуга сталева гарячекатана 100 × 10 мм
Кількість
0.197 тонна
Період постачання
(не задано)
Швелер сталевий 22П
Кількість
0.651 тонна
Період постачання
(не задано)
Труба сталева профільна 50 × 50 × 4 мм
Кількість
0.52 тонна
Період постачання
(не задано)
Труба сталева профільна 30 × 30 × 3 мм
Кількість
0.345 тонна
Період постачання
(не задано)
Труба сталева профільна 60 × 60 × 3 мм
Кількість
0.325 тонна
Період постачання
(не задано)
Труба сталева профільна 60 × 40 × 4 мм
Кількість
0.505 тонна
Період постачання
(не задано)
Труба сталева профільна 120 × 120 × 4 мм
Кількість
0.35 тонна
Період постачання
(не задано)
Труба сталева профільна 120 × 80 × 4 мм
Кількість
1.58 тонна
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума215 308.01 UAH