-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Закупівля підкладок КЦТ 111 для належного забезпечення виконання науково-технічного проекту на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-012653-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
680 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
11
год
36
хв
30
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
47ffdf0f7338460a83f1ca2037c32795
Внутрішній номер закупівлі:
30245898
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-012653-a
Замовник:
Київський національний університет імені Тараса Шевченка
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070944
-
Адреса:
01033, Україна, Київська область, Київ, вул. Володимирська, буд. 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Роксолана Жолобчук +380442393235 viddil_dogovoriv@ukr.net https://knu.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
31710000-6 Електронне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
680 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 19:14 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 19:14 - 08.09.2026 10:00
Період оскарження:
31.08.2026 19:14 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 15:27
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴680 000.00 Код ДК 021:2015 - 31710000-6 Електронне обладнання (закупівля підкладок КЦТ 111 для належного забезпечення виконання науково-технічного проекту на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка)