-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Закупівля підкладок КЦТ 111 для належного забезпечення виконання науково-технічного проекту на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Оголошено тендер
816 000.00
UAH
Номер:
0d7dde5d13884fad933708c5844724c7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-015064-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Київський національний університет імені Тараса Шевченка
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070944
-
Адреса:
01033, Україна, Київська область, Київ, вул. Володимирська, буд. 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Київський національний університет імені Тараса Шевченка
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070944
-
Адреса:
01033, Україна, Київська область, Київ, вул. Володимирська, буд. 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
816 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Закупівля підкладок КЦТ 111 для належного забезпечення виконання науково-технічного проекту на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Примітки:
Місцезнаходження: 01033, Україна, м. Київ, вул. Володимирська, буд. 60
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
31710000-6 Електронне обладнання
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
31.08.2026 18:57
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2201390 - Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ
Сума816 000.00 UAH