-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Чоботи гумові код за ДК 021:2015 – 18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисного
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-012627-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 18:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 18:00)
66 500.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
15
год
58
хв
16
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
47cfd92fa46f45c5a50e78cab58de41c
Внутрішній номер закупівлі:
30245868
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-012627-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ВОКЗАЛЬНА КОМПАНІЯ " АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43665271
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Галина Міщенко 380443097731 mishchenko.g.i@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисногоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
66 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 19:09 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 19:09 - 08.09.2026 18:00
Період оскарження:
31.08.2026 19:09 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 14:32
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴66 500.00 Чоботи гумові код за ДК 021:2015 – 18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисного