-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Чоботи гумові
Оголошено тендер
79 800.00
UAH
Номер:
1bf46dc2b7b54de0916229280aa055b7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-014992-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ФІЛІЯ "ВОКЗАЛЬНА КОМПАНІЯ " АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43665271
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ФІЛІЯ "ВОКЗАЛЬНА КОМПАНІЯ " АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43665271
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
79 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Чоботи гумові
Примітки:
Чоботи робочі з полівінілхлориду, стійкі до впливу хімікатів
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисного
Дата опублікування:
31.08.2026 18:47
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума79 800.00 UAH