-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Монтаж, підключення та налагодження дизель-генераторної установки з урахуванням супутніх матеріалів та обладнання
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-012600-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
1 658 250.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
01
год
26
хв
45
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
e20f426caa5146949bb3d888a944b963
Внутрішній номер закупівлі:
30245851
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-012600-a
Замовник:
Ліцей "Самара" Самарівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25537043
-
Адреса:
51200, Україна, Дніпропетровська область, м. Самар, вул. Шевченка, буд. 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лариса Федорченко +380674751528 litzejsamara@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 658 250.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 19:19 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 19:19 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 19:19 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 12:43
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 658 250.00 Монтаж, підключення та налагодження дизель-генераторної установки з урахуванням супутніх матеріалів та обладнання