• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Монтаж, підключення та налагодження дизель-генераторної установки з урахуванням супутніх матеріалів та обладнання

Оголошено тендер

1 989 900.00 UAH
Номер: 79cf188fe8e0415aa0adcc2ed420e500
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-015046-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Ліцей "Самара" Самарівської міської ради
Замовник: Ліцей "Самара" Самарівської міської ради
Очікувана вартість: 1 989 900.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Монтаж, підключення та налагодження дизель-генераторної установки з урахуванням супутніх матеріалів та обладнання
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи
Дата опублікування: 31.08.2026 18:54

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1292 - Реалізація заходів за рахунок залишку коштів за освітньою субвенцією на кінець бюджетного періоду, що мають цільове призначення, виділених відповідно до рішень Кабінету Міністрів України у попередніх бюджетних періодах (за спеціальним фондом державного бюджету)
Адміністративно-територіальна класифікаціяСамар
Сума1 680 211.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяСамар
Сума309 689.00 UAH