-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі, 14211000-3 Пісок (пісок річковий)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-012554-a
Закупівля здійснюється за рахунок власних коштів ПрАТ «АК «Київводоканал». Категорія: Юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, зазначені у пункті 4 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Питома вага цінового критерію – 100 відсотків. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська.
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 16:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 16:00)
11 887 422.54
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
09
дн
18
год
17
хв
00
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
f291fb76a6544910a75ef01673e224a5
Внутрішній номер закупівлі:
30245802
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-012554-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "КИЇВВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327664
-
Адреса:
01015, Україна, Київська область, Київ, 01015, місто Київ, ВУЛ.ЛЕЙПЦИЗЬКА, будинок 1-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Бойко Інна Гаврилівна 380442801536 igboiko@vodokanal.kiev.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
11 887 422.54 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 18:59 - 07.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 18:59 - 10.09.2026 16:00
Період оскарження:
31.08.2026 18:59 - 07.09.2026 00:00
Аукціон:
з 11.09.2026 11:52
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴9 220 089.58 Лот 1. Департамент експлуатації водопровідного господарства
- Лот №2 ₴2 667 332.96 Лот 2. Департамент експлуатації каналізаційного господарства