• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі, 14211000-3 Пісок (пісок річковий). Лот 1. Департамент експлуатації водопровідного господарства. Лот 2. Департамент експлуатації каналізаційного господарства.

Оголошено тендер

14 264 907.05 UAH
Номер: 8a59db144e8c43c09404a7ee0bbafeed
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-010303-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "КИЇВВОДОКАНАЛ"
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "КИЇВВОДОКАНАЛ"
Очікувана вартість: 14 264 907.05 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі, 14211000-3 Пісок (пісок річковий). Лот 1. Департамент експлуатації водопровідного господарства. Лот 2. Департамент експлуатації каналізаційного господарства.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
Дата опублікування: 31.08.2026 15:18

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума14 264 907.05 UAH