• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Мультимедійне обладнання для навчальних кабінетів

Мультимедійне обладнання для навчальних кабінетів

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)

398 250.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
00
год
11
хв
47
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: ee6687dbd64945c680ab62e0b22fcf23
Внутрішній номер закупівлі: 30245781
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-012529-a   
Замовник: КОСТОПІЛЬСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №3 КОСТОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Сергій Пилипака +380972122362 litsei3.kostopil@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 398 250.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 18:55 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 18:55 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 18:55 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 15:10

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴398 250.00 Мультимедійне обладнання для навчальних кабінетів