-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мультимедійне обладнання для навчальних кабінетів
Оголошено тендер
477 900.00
UAH
Номер:
fee9efc122314ef99e458ea5517f95af
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-015020-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОСТОПІЛЬСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №3 КОСТОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24170652
-
Адреса:
35000, Україна, Рівненська область, Костопільський р-н, місто Костопіль, вул. Грушевського,17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОСТОПІЛЬСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №3 КОСТОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24170652
-
Адреса:
35000, Україна, Рівненська область, Костопільський р-н, місто Костопіль, вул. Грушевського,17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
477 900.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Мультимедійне обладнання для навчальних кабінетів
Примітки:
Мультимедійне обладнання для навчальних кабінетів
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
31.08.2026 18:51
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1275 - Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам (за спеціальним фондом державного бюджету), на створення сучасного освітнього простору
Адміністративно-територіальна класифікаціяКостопіль
Сума48 125.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1276 - Реалізація заходів за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам (за спеціальним фондом державного бюджету) на створення сучасного освітнього простору
Адміністративно-територіальна класифікаціяКостопіль
Сума429 775.00 UAH