-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 33160000 - 9 Устаткування для операційних блоків (Ендоскопічне обладнання (Аксесуари до ендоскопічного освітлювача (світловід (НК 024:2023 – 35507 Кабель світловий оптоволоконний)); Ендоскопічний електрокоагулятор з функцією зварювання судин в комплекті (НК 024:2023 – 44776 Електрохірургічна система); Ендоскопічний газовий СО2 – інсуфлятор (НК 024:2023 – 16849– Лапароскопічний інсуфлятор); Ендоскопічний аспіратор – іригатор (НК 024:2023 – 36122 - Система гістероскопічна для іригації/інсуфляції)))
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-012522-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)
1 136 230.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
01
год
58
хв
17
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
4cccfbe659874fe3b87a7cf46c3f88b6
Внутрішній номер закупівлі:
30245774
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-012522-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ ЕКСТРЕНОЇ ТА ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05498677
-
Адреса:
69005, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Перемоги, буд. 80
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана ДВОРЕЦЬКА +380952847624 dvoretska73@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 136 230.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 18:54 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 18:54 - 08.09.2026 08:00
Період оскарження:
31.08.2026 18:54 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 12:33
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 136 230.00 код ДК 021:2015 - 33160000 - 9 Устаткування для операційних блоків (Ендоскопічне обладнання (Аксесуари до ендоскопічного освітлювача (світловід (НК 024:2023 – 35507 Кабель світловий оптоволоконний)); Ендоскопічний електрокоагулятор з функцією зварювання судин в комплекті (НК 024:2023 – 44776 Електрохірургічна система); Ендоскопічний газовий СО2 – інсуфлятор (НК 024:2023 – 16849– Лапароскопічний інсуфлятор); Ендоскопічний аспіратор – іригатор (НК 024:2023 – 36122 - Система гістероскопічна для іригації/інсуфляції)))