-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 33160000 - 9 Устаткування для операційних блоків (Ендоскопічне обладнання (Аксесуари до ендоскопічного освітлювача (світловід (НК 024:2023 – 35507 Кабель світловий оптоволоконний)); Ендоскопічний електрокоагулятор з функцією зварювання судин в комплекті (НК 024:2023 – 44776 Електрохірургічна система); Ендоскопічний газовий СО2 – інсуфлятор (НК 024:2023 – 16849– Лапароскопічний інсуфлятор); Ендоскопічний аспіратор – іригатор (НК 024:2023 – 36122 - Система гістероскопічна для іригації/інсуфляції)))
Оголошено тендер
1 215 766.10
UAH
Номер:
063610322c0c48b3a93212c408652eb4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-001977-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ ЕКСТРЕНОЇ ТА ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05498677
-
Адреса:
69005, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Перемоги, буд. 80
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ ЕКСТРЕНОЇ ТА ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05498677
-
Адреса:
69005, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Перемоги, буд. 80
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 215 766.10 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
код ДК 021:2015 - 33160000 - 9 Устаткування для операційних блоків (Ендоскопічне обладнання (Аксесуари до ендоскопічного освітлювача (світловід (НК 024:2023 – 35507 Кабель світловий оптоволоконний)); Ендоскопічний електрокоагулятор з функцією зварювання судин в комплекті (НК 024:2023 – 44776 Електрохірургічна система); Ендоскопічний газовий СО2 – інсуфлятор (НК 024:2023 – 16849– Лапароскопічний інсуфлятор); Ендоскопічний аспіратор – іригатор (НК 024:2023 – 36122 - Система гістероскопічна для іригації/інсуфляції)))
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоків
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
31.08.2026 10:10
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опискошти НСЗУ
Сума1 215 766.10 UAH