-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Металопрокат
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-012460-a
Завершена
225 804.55
UAH з ПДВ
Номер:
cdbe0a1c94794351b79cd1078af84393
Внутрішній номер закупівлі:
30245730
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-012460-a
Замовник:
КП "КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДУБНОВОДОКАНАЛ" ДУБЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31525841
-
Адреса:
35600, Україна, Рівненська область, місто Дубно, ВУЛИЦЯ ГІРНИЦЬКА, будинок 3 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Мандзюк +380673605948 dubnovoda@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
UA-2026-08-17-010511-a
Очікувана вартість:
225 804.55 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Арматура 8 мм А500С,міра
Кількість
12 погонний метр
Період постачання
до 31.12.2026
Арматура 10 мм А500С,міра
Кількість
30 погонний метр
Період постачання
до 31.12.2026
Арматура 12 мм А500С,6м
Кількість
30 погонний метр
Період постачання
до 31.12.2026
Кутник 30*30мм 3,0мм,6м
Кількість
12 погонний метр
Період постачання
до 31.12.2026
Кутник 15*15мм 3,0мм
Кількість
12 погонний метр
Період постачання
до 31.12.2026
Кутник 32*32мм 3,0мм,6м
Кількість
24 погонний метр
Період постачання
до 31.12.2026
Кутник 50*50мм 4,0мм,6м
Кількість
48 погонний метр
Період постачання
до 31.12.2026
Лист г/к 2,0мм 1250*2500,S235JR
Кількість
10 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Лист г/к 1,5мм 1250*2500,S235JR
Кількість
2 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Лист г/к 3,0мм 1250*2500,S235JR
Кількість
5 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Лист г/к 4,0мм 1250*2500,S235JR
Кількість
2 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Лист рифлений г/кА4 1250*6000,S235JR
Кількість
2 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Труба профільна 20*50мм,2,0мм,6м
Кількість
12 погонний метр
Період постачання
до 31.12.2026
Труба профільна 40*20мм,2,0мм,6м
Кількість
30 погонний метр
Період постачання
до 31.12.2026
Труба профільна 40*40мм,3,0мм,6м
Кількість
18 погонний метр
Період постачання
до 31.12.2026
Труба профільна 20*20мм,3,0мм,6м
Кількість
54 погонний метр
Період постачання
до 31.12.2026
Труба профільна 100*100мм, 4,0мм,12м
Кількість
12 погонний метр
Період постачання
до 31.12.2026
Труба металева ф108
Кількість
18 погонний метр
Період постачання
до 31.12.2026
Труба металева ф219
Кількість
12 погонний метр
Період постачання
до 31.12.2026
Труба металева ф50
Кількість
18 погонний метр
Період постачання
до 31.12.2026
Труба металева ф25
Кількість
6 погонний метр
Період постачання
до 31.12.2026
Труба металева ф15
Кількість
24 погонний метр
Період постачання
до 31.12.2026
Швелер №8(UPEAA80)S275 JR,12м
Кількість
6 погонний метр
Період постачання
до 31.12.2026
Швелер №10(UPEAA100)S275 JR,12м
Кількість
6 погонний метр
Період постачання
до 31.12.2026
Швелер №12(UPEAA120)S235 JR,12м
Кількість
6 погонний метр
Період постачання
до 31.12.2026
Швелер №6-6,5(UPEAA65)S275 JR,12м
Кількість
6 погонний метр
Період постачання
до 31.12.2026
Шестигранник ф12
Кількість
6 погонний метр
Період постачання
до 31.12.2026
Шестигранник ф10
Кількість
6 погонний метр
Період постачання
до 31.12.2026
Шестигранник ф8
Кількість
6 погонний метр
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВВС-ЛТД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39555742
-
Адреса:
35312, Україна, Рівненська область, Рівненський р-н селище міського типу Клевань ВУЛИЦЯ ЦЕНТРАЛЬНА будинок 32
Ціна пропозиції
225 804.55 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 18:49
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
1f92a4477e9347c497284d968fdc2dc2
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-012460-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВВС-ЛТД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39555742
-
Адреса:
35312, Україна, Рівненська область, Рівненський р-н селище міського типу Клевань ВУЛИЦЯ ЦЕНТРАЛЬНА будинок 32
Номер договору:
121
Сума договору:
225 804.55 UAH з ПДВ
Сума договору:
188 170.46 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 18:31
Статус:
Підписаний