-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Металопрокат
Оголошено тендер
225 804.55
UAH
Номер:
6dcbe47354b44180b906a817740fa0ad
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-014866-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
КП "КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДУБНОВОДОКАНАЛ" ДУБЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31525841
-
Адреса:
35600, Україна, Рівненська область, місто Дубно, ВУЛИЦЯ ГІРНИЦЬКА, будинок 3 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП "КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДУБНОВОДОКАНАЛ" ДУБЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31525841
-
Адреса:
35600, Україна, Рівненська область, місто Дубно, ВУЛИЦЯ ГІРНИЦЬКА, будинок 3 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
225 804.55 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Металопрокат
Примітки:
Підстава для здійснення замовником закупівлі відповідно до пункту 13 Особливостей - підпункт 6 пункту 13 Особливостей, а саме: «відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації»
UA-2026-08-17-010511-a
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі
Дата опублікування:
31.08.2026 18:34
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Арматура 8 мм А500С,міра
Кількість
12 погонний метр
Період постачання
(не задано)
Арматура 10 мм А500С,міра
Кількість
30 погонний метр
Період постачання
(не задано)
Арматура 12 мм А500С,6м
Кількість
30 погонний метр
Період постачання
(не задано)
Кутник 30*30мм 3,0мм,6м
Кількість
12 погонний метр
Період постачання
(не задано)
Кутник 15*15мм 3,0мм
Кількість
12 погонний метр
Період постачання
(не задано)
Кутник 32*32мм 3,0мм,6м
Кількість
24 погонний метр
Період постачання
(не задано)
Кутник 50*50мм 4,0мм,6м
Кількість
48 погонний метр
Період постачання
(не задано)
Лист г/к 2,0мм 1250*2500,S235JR
Кількість
10 штука
Період постачання
(не задано)
Лист г/к 1,5мм 1250*2500,S235JR
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Лист г/к 3,0мм 1250*2500,S235JR
Кількість
5 штука
Період постачання
(не задано)
Лист г/к 4,0мм 1250*2500,S235JR
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Лист рифлений г/кА4 1250*6000,S235JR
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Труба профільна 20*50мм,2,0мм,6м
Кількість
12 погонний метр
Період постачання
(не задано)
Труба профільна 40*20мм,2,0мм,6м
Кількість
30 погонний метр
Період постачання
(не задано)
Труба профільна 40*40мм,3,0мм,6м
Кількість
18 погонний метр
Період постачання
(не задано)
Труба профільна 20*20мм,3,0мм,6м
Кількість
54 погонний метр
Період постачання
(не задано)
Труба профільна 100*100мм, 4,0мм,12м
Кількість
12 погонний метр
Період постачання
(не задано)
Труба металева ф108
Кількість
18 погонний метр
Період постачання
(не задано)
Труба металева ф219
Кількість
12 погонний метр
Період постачання
(не задано)
Труба металева ф50
Кількість
18 погонний метр
Період постачання
(не задано)
Труба металева ф25
Кількість
6 погонний метр
Період постачання
(не задано)
Труба металева ф15
Кількість
24 погонний метр
Період постачання
(не задано)
Швелер №8(UPEAA80)S275 JR,12м
Кількість
6 погонний метр
Період постачання
(не задано)
Швелер №10(UPEAA100)S275 JR,12м
Кількість
6 погонний метр
Період постачання
(не задано)
Швелер №12(UPEAA120)S235 JR,12м
Кількість
6 погонний метр
Період постачання
(не задано)
Швелер №6-6,5(UPEAA65)S275 JR,12м
Кількість
6 погонний метр
Період постачання
(не задано)
Шестигранник ф12
Кількість
6 погонний метр
Період постачання
(не задано)
Шестигранник ф10
Кількість
6 погонний метр
Період постачання
(не задано)
Шестигранник ф8
Кількість
6 погонний метр
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума225 804.55 UAH