-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту транспортних засобів (ГАЗ 3309 держ.№ВН2098СЕ) за ДК 021:2015 – код 50110000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-012405-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 12:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 12:00)
114 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
15
год
26
хв
01
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
86368ba57c2d4f5b88cc47f3130a07b1
Внутрішній номер закупівлі:
30245672
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-012405-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ ЗОВНІШНЬОГО ОСВІТЛЕННЯ "ОДЕСМІСЬКСВІТЛО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03350568
-
Адреса:
65091, Україна, Одеська область, Одеса, вул.Середня,37
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Усенко Віталій 380734734460 ogs411@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
114 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 18:42 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 18:42 - 08.09.2026 12:00
Період оскарження:
31.08.2026 18:42 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 14:42
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴114 000.00 Послуги з поточного ремонту транспортних засобів (ГАЗ 3309 держ.№ВН2098СЕ) за ДК 021:2015 – код 50110000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання