-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту транспортних засобів (ГАЗ 3309 держ.№ВН2098СЕ) за ДК 021:2015 – код 50110000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Оголошено тендер
136 800.00
UAH
Номер:
8191fd89228e4d99bf5663b1e11c6f48
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-014885-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ ЗОВНІШНЬОГО ОСВІТЛЕННЯ "ОДЕСМІСЬКСВІТЛО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03350568
-
Адреса:
65091, Україна, Одеська область, Одеса, вул.Середня,37
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ ЗОВНІШНЬОГО ОСВІТЛЕННЯ "ОДЕСМІСЬКСВІТЛО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03350568
-
Адреса:
65091, Україна, Одеська область, Одеса, вул.Середня,37
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
136 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з поточного ремонту транспортних засобів (ГАЗ 3309 держ.№ВН2098СЕ) за ДК 021:2015 – код 50110000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
31.08.2026 18:36
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписБюджет Одеської міської територіальної громади
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяОдеська
Сума136 800.00 UAH