-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 (CPV)-45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт. Поточний ремонт інженерних мереж (ХВП, ГВП, ЦО та каналізація) житлового будинку за адресою: проспект Романа Шухевича, 24-в у Дніпровському районі міста Києва
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-012397-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
223 633.41
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
00
год
12
хв
20
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
443bffa3fd964878912e7c95a5876a5d
Внутрішній номер закупівлі:
30245670
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-012397-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м.Києва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39606435
-
Адреса:
02002, Україна, Київська область, Київ, вулиця Челябінська, будинок 9-Г
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Антонюк Ірина 380445174827 zakupivli-kp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
223 633.41 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 18:41 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 18:41 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 18:41 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 14:09
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴223 633.41 ДК 021:2015 (CPV)-45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт. Поточний ремонт інженерних мереж (ХВП, ГВП, ЦО та каналізація) житлового будинку за адресою: проспект Романа Шухевича, 24-в у Дніпровському районі міста Києва