-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 (CPV)-45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт. Поточний ремонт інженерних мереж (ХВП, ГВП, ЦО та каналізація) житлового будинку за адресою: проспект Романа Шухевича, 24-в у Дніпровському районі міста Києва
Оголошено тендер
268 360.09
UAH
Номер:
27b3fe3cb910443ba63ac543230def33
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-014685-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м.Києва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39606435
-
Адреса:
02002, Україна, Київська область, Київ, вулиця Челябінська, будинок 9-Г
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м.Києва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39606435
-
Адреса:
02002, Україна, Київська область, Київ, вулиця Челябінська, будинок 9-Г
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
268 360.09 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 (CPV)-45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт. Поточний ремонт інженерних мереж (ХВП, ГВП, ЦО та каналізація) житлового будинку за адресою: проспект Романа Шухевича, 24-в у Дніпровському районі міста Києва
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт
Дата опублікування:
31.08.2026 18:13
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума268 360.09 UAH