-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з аварійного ремонту кондиціонерів серверного приміщення, код ДК 021: 2015:50330000-7 «Послуги з технічного обслуговування телекомунікаційного обладнання»
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-012362-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)
183 333.33
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
08
год
31
хв
04
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
44ad289e1bb7466cada674054f47a43b
Внутрішній номер закупівлі:
30245638
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-012362-a
Замовник:
Міністерство закордонних справ України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00026620
-
Адреса:
01018, Україна, Київська область, м. Київ, Михайлівська площа,1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Інна Абальмасова +380442381577 inna.abalmasova@mfa.gov.ua https://mfa.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
50330000-7 Послуги з технічного обслуговування телекомунікаційного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
183 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 18:36 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 18:36 - 08.09.2026 09:00
Період оскарження:
31.08.2026 18:36 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 13:34
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴183 333.33 Послуги з аварійного ремонту кондиціонерів серверного приміщення, код ДК 021: 2015:50330000-7 «Послуги з технічного обслуговування телекомунікаційного обладнання»