-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з аварійного ремонту кондиціонерів серверного приміщення, код ДК 021: 2015:50330000-7 «Послуги з технічного обслуговування телекомунікаційного обладнання»
Оголошено тендер
220 000.00
UAH
Номер:
9172b615c27b495f930a81c296a09fb1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-014139-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Міністерство закордонних справ України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00026620
-
Адреса:
01018, Україна, Київська область, м. Київ, Михайлівська площа,1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Міністерство закордонних справ України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00026620
-
Адреса:
01018, Україна, Київська область, м. Київ, Михайлівська площа,1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
220 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з аварійного ремонту кондиціонерів серверного приміщення, код ДК 021: 2015:50330000-7 «Послуги з технічного обслуговування телекомунікаційного обладнання»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50330000-7 Послуги з технічного обслуговування телекомунікаційного обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.08.2026 17:27
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з аварійного ремонту кондиціонерів серверного приміщення
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1401010 - Керівництво та управління у сфері державної політики щодо зовнішніх відносин
Сума220 000.00 UAH