-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Горіхове асорті
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-012309-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 13 днів (до 15.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 13 днів (до 15.09.26 00:00)
47 437.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
13
дн
03
год
53
хв
53
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
88447635f1c743d48decb5af91e4246d
Внутрішній номер закупівлі:
30245589
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-012309-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ СТАРОВІРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БЕРЕСТИНСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42707493
-
Адреса:
63251, Україна, Харківська область, Берестинський район, с. Старовірівка, вул. Центральна, 64
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Яна Гуріна +380958197656 gurinaana42707493@gmail.com https://osv.starovirivska-gromada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
47 437.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 18:30 - 12.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 18:30 - 15.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 18:30 - 12.09.2026 00:00
Аукціон:
з 15.09.2026 14:42
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴47 437.00 Горіхове асорті