-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Горіхове асорті
Оголошено тендер
56 924.40
UAH
Номер:
16ba8bfe20494f569ed21fc33b99fca0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-014719-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ СТАРОВІРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БЕРЕСТИНСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42707493
-
Адреса:
63251, Україна, Харківська область, Берестинський район, с. Старовірівка, вул. Центральна, 64
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ СТАРОВІРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БЕРЕСТИНСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42707493
-
Адреса:
63251, Україна, Харківська область, Берестинський район, с. Старовірівка, вул. Центральна, 64
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
56 924.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Горіхове асорті
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
31.08.2026 18:17
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Горіхове асорті
Кількість
41 кілограм
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти субвенції з державного бюджету на гаряче харчування учнів закладів загальної середньої освіти до кінця 2026 року
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяСтаровірівська
Сума29 156.40 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти співфінансування з місцевого бюджету на гаряче харчування учнів закладів загальної середньої освіти до кінця 2026 року
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяСтаровірівська
Сума27 768.00 UAH